Pramogos

Plaukimas baidarėmis

Iš viso turime 50 baidarių nuomai. Baidarių transportavimas įskaičiuotas į kainą. Gelbėjimosi liemenės nemokamai. Baidarėje galima įdėti papildomą kėdutę vaikams. Naudojame Vista ir Brio RTM baidarių modelius. Plukdome Baltosios Ančios, Maros arba Zapsės upėmis.

Daugiau informacijos rasite čia: Baidarių nuoma

Biliardas

Didžiosios sodybos antrajame aukšte, koridoriuje yra įrengtas biliardo stalas, kuris tamsiais žiemos vakarais ar vasaros popietėmis leis praleisti smagiai laiką su draugais ar šeima. Yra standartinai kamuoliai ir lazdos.

Pirtis

Pirtį turi tiek mažoji sodyba, tiek didžioji sodyba. Pirtis yra nutolus nuo didžiosios ar mažosios sodybos namo apie 100 m. Ji įrengti ant pačio Niedos upės kranto. Prie pat yra tiltelis, nuo kurio vasarą galima smagiai nusimaudyt, o žiemą įšokti į eketę po pirties. Pirtyje yra didelis priepirtis, kuriame rasite šalto vandens kubilą, kriauklę ir WC. Taip pat didelį stalą, pirties kepures, vantas ir kitą reikalingą įrangą. Pirtis iškūrenama per 1-3 valandas (priklausomai nuo oro temperatūros). Apie pirties naudą sveikatai galite pasiskaityti mūsų straipsnyje: Pirties nauda sveikatai

Kubilas

Kubilą turi tiek mažoji sodyba, tiek didžioji sodyba. Kubilas yra nutolęs nuo didžiosios ar mažosios sodybos namo apie 100 m. Jie įrengti ant pačio Niedos upės kranto. Prie pat yra tiltelis, nuo kurio vasarą galima smagiai nusimaudyt, o žiemą įšokti į eketę po pirties. Kubile telpa 4-8 žmonės. Kubilas turi hidromasažo funkciją. Kubilas iškūrenamas per 1-3 valandas (priklausomai nuo oro temperatūros).

Žvejyba

Sodyba yra ant Niedaus ežero kranto. Tiksliau Kapčiamiesčio HE tvenkinio. Tvenkinio ilgis iš vakarų į pietryčius – 2,65 km, plotis – iki 0,17 km. Altitudė 111 m. Krantai aukštoki, sausi. Vakaruose jungiasi 55 m sąsiauriu su Niedaus ežeru. Sodyboje turime valtį su elektriniu varikliu. Taip pat galima žvejoti nuo tiltelio. Niedaus ežere ir tvankinyje yra gausu lydekų, kuojų, karšių, ešerių, raudžių, plakių ir kitų rūšių žuvų.

Vaikų žaidimų aikštelė

Vaikų žaidimo aikštelė įrengta mažosios sodybos kieme, tad galėsite ramiai stebėti kaip žaidžia Jūsų vaikai. Yra namukas, čiuožykla, smėliadėžė.

Tinklinio aikštelė

Tinklinio aikštelė yra įrengta tiek didžiosios, tiek mažosios sodybos teritorijoje. Jos įrengtos netoli ežero kranto. Tyrime visą tinklinio žaidimui reikalingą įrangą, kamuolius.

Pavėsinė ir krosnis

Pavėsinė su krosnimi yra įrengta tiek didžiosios, tiek mažosios sodybos teritorijoje. Pavėsinės yra gana didelės, tad laisvai tilps iki 20 žmonių. Krosnyje galima kepti visų pamėgtas Dzūkiškas bandas, šašlykus, picas ar virti troškinius.