Mažoji sodyba

Mažoji sodyba

Mažosios sodybos kompleksą sudaro du namai (pagrindinis ir mažasis), pirtis, kubilas, pavėsinė, tinklinio aikštelė, tiltas prie ežero. Šiame kaimo turizmo sodybos komplekse patogiausia apsistoti mažesnėms kompanijoms iki 30 žmonių. Pagrindiniame pastate yra virtuvė, pokylių salė.

  • Miegamų vietų: 20+10
  • Kambarių skaičius: 6+2
  • Vonia ir WC: 2+1
  • Židinys: yra
  • Internetas: yra
  • Pokylių salė: yra
  • Virtuvė: yra
  • Kita: kubilas, pirtis, pavėsinė, šašlykinė, tinklinio aikštelė, tiltas

Sodybos aplinka ir vidus

Mūsų kaimo turizmo sodyba pastatyta ant kalno, todėl tiek iš kambarių, balkonėlių ar pirties atsiveria gražus ežero kraštovaizdis. Mažojoje sodyboje yra vienas nedidelis namelis ir pagrindinis namas. Mažajame name yra 2 kambariai, židinys, WC ir vonia. Didžiajame yra 6 kambariai, virtuvė, pokylių salė ir pora WC, vonių. Sodyboje yra visi reikalingi stalo įrankiai ir buitinė technika, spartus interneto ryšys. Kaimo turizmo sodybos aplinka išplanuota taip, kad būtų patogu tiek praleisti vasaros atostogas, tiek jaukiai pailsėti žiemos vakarais.

20190615_163419

Mažoji sodyba

Mažosios sodybos kubilas

Mažosios sodybos pagrindinis namas

Mažoji sodyba

Mažoji sodyba

Pirtis ir kubilas

Pirtis ir kubilas yra nutolęs nuo mažosios sodybos namo apie 100 m. Jie įrengti priešais Niedos upę ant kalno, todėl atsiveria gražus vaizdas. Prie pat yra tiltelis, nuo kurio vasarą galima smagiai nusimaudyt, o žiemą įšokti į eketę po pirties, pažvejoti. Pirtyje yra didelis priepirtis, kuriame rasite šalto vandens kubilą ir dušą. Taip pat didelį stalą, pirties kepures, vantas ir kitą reikalingą įrangą. Prie pat pirties yra kubilas, kuriame telpa 4-8 žmonės. Kubilas turi hidromasažo funkciją. Pirtis ir kubilas iškūrenamas per 1-3 valandas (priklausomai nuo oro temperatūros). Apie pirties naudą sveikatai galite pasiskaityti mūsų straipsnyje: Pirties nauda sveikatai

Mažosios sodybos kubilas

Mažosios sodybos pirtis

Mažosios sodybos pirtis

Sodybos pramogos

Pokylių salė mažajame name įrengta rūsyje. Ji nedidelė, tačiau galima švęsti gimtadienius ar kitas šventes. Salėje yra didelis stalas, kėdės, garso sistema, projektorius, projektoriaus ekranas.  Taip pat mažojoje sodyboje įrengta vaikų žaidimo aikštelė, tinklinio aikštelė, didelė pavėsinė, kurioje galima kepti šašlykus ar dzūkiškas bandas. Viena iš populiariausių mūsų sodybos pramogų yra plaukimas baidarėmis. Siūlome įvairius maršrutus Baltosios Ančios, Maros ar Zapsės upėmis. Plačiau apie tai galite pasiskaityti čia: Baidarių nuoma.

Baidarių nuoma Dzūkijoje

Baidarių nuoma Dzūkijoje

Tinklinio aikštelė

Vaikų žaidimo aikštelė

Mažosios sodybos salė

Mažosios sodybos pavėsinė

Putų šou sodyboje